TURNIEJ Staniątki

O  9:30 meldujemy się w Staniątkach gdzie  zaczynamy rozgrzewkę.Spiker o 10 rozpoczyna ceremonie otwarcia(prezentacja drużyn,pokaz Freestyle Football - Triki) oraz wita naszych kibiców(był głośny doping). W losowaniu grup trafiamy do ligi włoskiej a z nami GÓRNIK ZABRZE (1:1), FOOTBALL PROJECT SUSZEC(4:0), DIDI GOL RABKA ZDRÓJ(1:2), ELITA BRZESKO(1:1)  takie wyniki dają awans do 1/16 Ligi mistrzów gdzie  trafiamy na ORZEŁ PIASKI WIELKIE i przegrywamy 8:0 i kończymy przygodę.Warto podkreślić ,że cały turniej padał deszcz a nasi piłkarze walczyli do upadłego :) Futbol Brzączowice zwycięzcą Ligi Mistrzów ogólnopolskiego turnieju Bądź Następny w roczniku 2007-2008. Drugie miejsce dla Elity Brzesko a brązowe medale dla Akademii Piłkarskiej Sanok. Ligę Europy wygrywa Cracovia Kraków, która w konkursie rzutów karnych wygrała również mecz o Super Puchar Europy z Futbol Brzączowice.

Powiązana galeria: